mouse code

کد ماوس

بهمن 90 - زنگ تفریح
سفارش تبلیغ
طراحی فروشگاه اینترنتی
طراحی فروشگاه اینترنتی

زنگ تفریح
 
پیوند ها

بازدید امروز: 31
بازدید دیروز: 41
کل بازدیدها: 50004

این تصویر دو صفحه از دفترچه‌ای است که همه جا همراه دارم و چیزهایی را که می‌بینم و به ذهنم می‌رسد در آن یادداشت می‌کنم تا بعداً سر فرصت روی آن کار کنم. در سمت راست پیش‌طرحی از یک کاریکاتور را می‌بینید که هنوز اجرا نکرده‌ام. با توجه به اینکه هر سه نفر از ما تعریف خاصی از توهین و مصادیق آن، مقدسات و مصادیق آن، خطوط قرمز و مصادیق آن، احترام به نظر دیگران و مصادیق آن داریم خواستم برای محکم‌کاری و قبل از آن که کار از کار گذشته باشد از خودتان بخواهم با نگاهی موشکافانه زیر و بالای طرح را برانداز کنید تا اگر اشکالی ندیدید روی آن کار کنم...نوشته شده در تاریخ سه شنبه 90/11/25 توسط امین عسکری

از شنیدن "خبر" جدایی نادر از سیمین خوشحال شدم... آن‌قدر جیغ کشیدم که تارهای صوتی‌ام ورم کرد و آن‌قدر بالا و پایین پریدم که زانوهایم درد گرفت و مطمئن هستم خبر این جدایی حتی بیشتر از خبر عروسی اسباب شادمانی همه شد... دیشب شاید از معدود دفعاتی بود که یکی از ما ثابت کرد می‌تواند بدون نیاز به فحش و رجزخوانی، بدون نیاز به کتک‌کاری با اصحاب عروس و داماد، بدون نیاز به شاخ و شانه کشیدن برای همه، به بهترین و نرم‌ترین و متمدنانه‌ترین شیوه‌ی ممکن حق‌اش را از زندگی بگیرد.

اصغر فرهادی را که مسبب این جدایی است باید آفرین گفت. بعد از مدتها کاری کرد که بتوانیم سرمان را بلند کنیم و بگوییم بله، ما چنین مردمی هستیم که نادر و سیمین ما اینطور جدا می‌شوند... دعوا هم نداریم. باید از فرهادی و شیوه‌ی جدایی‌اش یاد بگیریم...

 نوشته شده در تاریخ سه شنبه 90/11/25 توسط امین عسکری
مدارک لازم جهت خرید بلیط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران:1- امضای تاییدیه منطقه جغرافیایی برخورد با زمین (همه جای ایران سرای من است)
2- تلفن اضطراری جهت اعلام سقوط به ترتیب اولویت خانواده همسر، خانواده خود، طلبکاران، بدهکاران
3- کپی وصیت نامه به همراه رضایت نامه امضا شده.
4- فیش بانکی مربوط به غسل میت با آب غیر یارانه‌ای.
5- فیش بانکی هزینه امتحان شفاهی شهادتین.
6- مبلغ 200 هزار تومان بابت قطع درختان محل سقوط به حساب شهرداری.
7- فیش بانکی به مبلغ 50 هزار تومان عوارض خروج از جهان هستی.
8- فیش بانکی به مبلغ 20 هزار تومان بابت تسلیت از رسانه ملی.


متن خوشامدگویی جدید در هواپیمایی جمهوری اسلامی:سلام و صلوات بر روح تمام مسافرین عزیز
ورود شما را به پرواز ابدی هواپیمایی جمهوری اسلامی خوشامد می گوییم.
خداوندا! مشیت خودت را در رسیدن و لقا خود بر ما قرار ده و سرعت آن فزون فرما.
مقصد ما به احتمال 99% بهشت موعود و به احتمال 1% مقصدی که بر روی بلیط درج شده می باشد.
بستن کمربندها اصلا ضرورتی ندارد، چرا که بستن و نبستن آن برای ورود به بهشت الزامی نمی باشد.
در صورت بروز اشکال درسیستم هوای کابین ماسک هایی از بالای سر شما آویزان خواهند شد که شما قبل از آن رایحه ی خوش ملائکه را احساس خواهید کرد.
خواهشمند است هنگام سقوط خونسردی خود را حفظ نموده تا بتوانید اشهد خود را صحیح قرائت نمائید.
ارتفاع پرواز به تدریج و شاید هم ناگهانی به صفر خواهد رسید، اما هیچ جای نگرانی نیست. چرا که یک باره تا آسمان هفتم اوج خواهیم گرفت و هوای بهشت هم بسیار عالی گزارش شده است.

خلبان پرواز، مرحوم شهید کاپیتان بهشت زاده و ارواح گروه پروازی جایگاه ابدی خوبی را برای شما آرزومندند.
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 90/11/25 توسط امین عسکری

«می‏گویند آن گاه که یوسف در زندان بود، مردی به او گفت: تو را دوست دارم.

 یوسف گفت: ای جوان‏مرد ! دوستی تو به چه کار من آید؟ از این دوستی مرا به بلا افکنی و خود نیز بلا بینی! پدرم یعقوب، مرا دوست داشت و بر سر این دوستی، او بینایی‏اش را از دست داد و من به چاه افتادم.

 زلیخا ادعای دوستی من کرد و به سرزنش مصریان دچار شد و من مدت‏ها زندانی شدم. اینک! تو تنها خدا را دوست داشته باش، تا نه بلا بینی و نه دردسر بیافرینی ».

جملات زیبا گیله مردنوشته شده در تاریخ سه شنبه 90/11/25 توسط امین عسکری
 سریع ترین های جهان | Clip2Ni

تازه‌ترین بررسیهای انجام شده مربوط به خودروهای مدل 2012-2011 نشان داد که بوگاتی ویرون با حداکثر سرعت 430 کیلومتر بر ساعت همچنان سریع‌ترین خودروی جهان است.

منبع clip2ni.comنوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/11/3 توسط امین عسکری
قرارداد بازیگران مجموعه «قهوه تلخ» به کارگردانی مهران مدیری فسخ شده است.

در پی مسکوت ماندن سرانجام پروژه «قهوه تلخ»، بازیگران این مجموعه ضمن فسخ قراردادهای خود، سر پروژه‌های دیگری حاضر شده‌اند.

در پی افت کیفی مجموعه قهوه تلخ و ایجاد فاصله بین انتشار آخرین قسمت تا قسمت بعدی و در حقیقت روشن نبودن تکلیف ساخته شدن یا نشدن سریال، بسیاری از بازیگران این سریال عطای حضور در آن را به لقایش فروخته‌اند.
البته تاکنون سازندگان این مجموعه هیچ واکنشی راجع به اخبار منتشر شده نشان نداده‌اند و همین موضوع باعث شده تا شایعات بسیاری در مورد قهوه تلخ نظیر ورشکستگی برادران آقاگلیان به عنوان تهیه‌کنندگان سریال، پروانه نمایش ندادن وزارت ارشاد به ادامه ساخت سریال، افسردگی مهران مدیری و ... مطرح شود.


نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/11/3 توسط امین عسکری

کد عکس تصادفی

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

مرجع کد آهنگساعت فلش