mouse code

کد ماوس

تیر 90 - زنگ تفریح
سفارش تبلیغ
صبا ویژن

زنگ تفریح
 
پیوند ها

بازدید امروز: 37
بازدید دیروز: 41
کل بازدیدها: 50010

مهران مدیری در چلچراغ نوشت: روزی که او را شناختم و از اولین باری که او را دیدم، حالش خوب نبود. اصلا هیچ وقت حالش خوب نبود. منظورم بدحالی جسمانی اش نیست. احساس خوشبختی دورنی نداشت. از آن آدمهای غمگینی بود که ذاتا اندوه را در خود داشت. این در صدایش بود. در لحن گفتارش بود، در چشمانش بود و در حرکت دستانش . شاید با همین اندوه درون، احساس شادی داشت و با همین دلمشغولی ها درون ، خودش را زنده نگه می داشت.

دوست داشت تنها باشد. دوست داشت خلوت باشد . دیگران را به خود راه نمی داد . هرگز نفهمیدم چه چیزی خوشحالش می کند و چه زمانی حالش خوب است.

برای بازی در پاورچین به او تلفن زدم. رفته خانه اش و نشستم به درد دل. در همه جای خانه بود. مجسمه اش ، عکس هایش ، نقاشی هایی که ازچهره  او کشیده بودند .و نقطه درخشان کارنامه اش ، هامون . همه جا پر از او بود و او غمگین ، مثل کودکی بود که توسط خداوند تنبیه شده باشد . یک بغض نهفته در گلویش بود و نمی دانم چرا .

گفت که می آید و در پاورچین بازی می کند . فردا به محل فیلمبرداری ما آمد وحرف زدیم . می دانستم که نمی آید . حوصله نداشت . حقیقت را نمی گفت که دل من نشکند . حوصله نداشت و رفت.  نزدیک در خروجی برگشت ، مرا بوسید و گفت : ” من همیشه یک بازی به تو بدهکارم. و رفت، برای همیشه رفت.”

روزی  که برای خاکسپاری رفتم ، و هزاران نفر آمده بودند تا این پیکر غمگین را به خاک بسپارند و مردم فراوانی که دوستش داشتند و می گریستند . و مردم فراوان دیگری که آمده بودن با هنرمندان مورد علاقه شان عکس بگیرند و عده فراوان هنرمندانی که سعی داشتند به دیگران بفهمانند که ما بیشتر از شما  با ایشان دوست بودیم ، در این هییاهوی عظیم ، آخرین جمله او را دوباره شنیدم که می گفت :  “من همیشه یک بازی به تو بدهکارم … مطمئنم در بهشت ، روزی با او کار خواهم کرد . احتمالا در یک تئاتر مشترک که انجا دیگر حوصله دارد ، حالش خوب است و  غمگین نیست.

 

 

منبع:www.ayandenews.comنوشته شده در تاریخ سه شنبه 90/4/28 توسط امین عسکری

 سه قاتل روح الله داداشی ، قوی ترین مرد ایران و جهان در کرج دستگیر شدند.
دستگیری قاتلان داداشی، قوی ترین مرد ایران و جهان در حسن آباد کرج

برنا نوشت: بعد از به قتل رسیدن روح الله داداشی قوی ترین مرد ایران و جهان، کار چهره نگاری از سوی پلیس و اداره آگاهی برای شناسایی عاملان جنایت آغاز شد و در نهایت به نتیجه رسید.

شب گذشته قاتلان داداشی که 3 نفر بودند، در محله حسن آباد کرج دستگیر شدند و قرار است درباره آنها مطابق با قانون تصمیم گیری شود.

اخبار تکمیلی در این باره متعاقبا اعلام می شود.نوشته شده در تاریخ سه شنبه 90/4/28 توسط امین عسکری

شنیده ها حاکی از آن است که کل کل هنگام رانندگی موجب این نزاع شده …

البته پلیس اعلام کرده بعد از تحقیقات کامل نتیجه به اطلاع مردم خواهد رساند!!!                                                                       

ادامه مطلب...

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 90/4/28 توسط امین عسکری

مدعی قهرمانی جام ملت‌های آمریکای جنوبی در ضربات پنالتی از مسابقات حذف شد.

ادامه مطلب...

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/4/27 توسط امین عسکری

شامگاه شنبه در کرج روح الله داداشی (پهلوان ایرانی) طی در گیری با اشرار بر اثر ضربات چاقو در گذشتگریه‌آور

نظرت درباره او چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/4/27 توسط امین عسکری

استقلالی هستی یا پرسپولیسی؟(در بخش نظرات میتونی از تیم خودت دفاع کنی)!!!

ادامه مطلب...

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/4/27 توسط امین عسکری
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/4/27 توسط امین عسکری

داداشی که همزمان با میلاد حضرت علی (ع) در آسایشگاه کهریزک حاضر شد و ساعاتی را در کنار سالمندان و کودکان معلول سپری کرد، هنگام مرگ 30 ساله بود. این قهرمان قویترین مردان ایران از ناحیه گلو و سینه مورد اصابت چاقو قرار گرفته بود و پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده جان به جان آفرین تقدیم کرد. آخرین حضور روح الله داداشی در آسایشگاه کهریزک به مناسبت میلاد حضرت علی(ع) نیروی انتظامی به دنبال بررسی موضوع مرگ این قهرمان ورزشی است

ادامه مطلب...

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/4/27 توسط امین عسکری
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 90/4/26 توسط امین عسکری
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 90/4/26 توسط امین عسکری
   1   2   3      >

کد عکس تصادفی

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

مرجع کد آهنگساعت فلش